Web Sitemize Hoş geldiniz.
  • info@ozturgutlar.com
  • 0212 670 05 66
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

DİĞER HİZMETLER

Motorin - Benzin
MOTORİN, MOTORİN 10PPM, ULTRA EURO DİESEL Dizel motorlu araçlarda yakıt olarak kullanılır. Uçak yakıtı, temizlik maddesi ve solvent olarak kullanılmaz. Çoğunlukla C10 ve C28 arasındaki orta destilatları içeren kompleks hidrokarbonlar karışımıdır. Performans arttırıcı katkı maddeleri içerebilir. KURŞUNSUZ BENZİN 95 OKTAN Kurşunsuz benzin ile çalışacak biçimde tasarlanmış buji ateşlemeli motorlar için yakıt olarak kullanılır. Uçak yakıtı, temizlik maddesi ve solvent olarak kullanılmaz. Çoğunlukla C4 ve C12 arasındaki parafin, naften, aromatik ve olefinleri içeren kompleks hidrokarbonlar karışımıdır.

Madeni Yağ
MADENİ YAĞ - ENDÜSTRİYEL- DİĞER YAĞLAR

Araç Bakım Ürünleri
Bakım ve İç Dış Temizlik Ürünleri

PANCAR KÜSPESİ SLAJ
Pancar küspesi şeker pancarından şekerin ekstraksiyonu sonunda difüzyonla elde edilir. Ekstraksiyon işleminin sonunda kükürt atılırve sıkma işleminin ardından Küspe elde edilir. Türkiye de küspe tüketiminde bölge bölge çiftçimiz yanlış yönlendirilmiştir. ama son yıllarda yaşanan kuraklık nedeniyle pancar küspesinin faydaları net bir şekilde çiftçimiz tarafından anlaşılmaktadır. Örneğin süt veriminde 3 te 1 artış, hazım kolaylığı, iştah ,samana destek ve % 8 proteyin bulunmaktadır. bir bilinmesi gereken küspe içersinde melas ve ispirto bulunduğu için hayvanlarda kalp ve damar tıkanıklığını önler. saygı değer çiftçimiz pancar küspenin tüketiminde en çok dikkat edilmesi gereken konu küspenin soğuk verilmemesi dir. bunun dışında hiç bir yan etkisi yoktur

ŞEHİRLER ARASI GÜVENLİ HIZLI TAŞIMACILIK
Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması Nakliye firmamızında günün koşullarında hizmet verebilmesi adına Teknolji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı Hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.

Cafer TURGUT tarafından kurulan firmamız Zahirecilik sektörün'de tarım ve hayvancılık konularında bölgenin önde gelen kuruluşlarındandır.Türkiye'nin önde gelen sektörel firmaların bayiliğinin yanı sıra kendi üretimi olan pancar silajı konusunda hizmetlerine devam etmektedir.
İlçemizde buğday sektöründeki deneyimini , Gübre bayiliği, buğday toptancılığı ve buğday tedarik hizmeti alanlarına taşıyan Firmamız çalışma prensibi olarak ilçemizin çeşitli bölgelerindeki en kaliteli, buğday uzman personelimiz tarafından tedarik edilmektedir. Tarım ürünleri toplandıktan sonra firmamıza ait depolarda muhafaza edilir. En hızlı şekilde istenen özelliklere göre yüklemeye hazır hale getirilmektedir.


Whatsapp Destek

Özturgutlar

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?